Kontakt

Zespół ICE Kraków
Izabela Helbin

Dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego

+48 12 354 25 00

poczta@icekrakow.pl

Paula Fanderowska

Zastępca Dyrektora ds. Centrum Kongresowego ICE Kraków

0048 12 354 23 06

poczta@icekrakow.pl

Magda Łukasik

Zastępca Dyrektora ds. Marketingu

0048 12 354 25 00

poczta@icekrakow.pl

Robert Rozciecha

Zastępca Dyrektora ds. Wykonawczych

0048 12 354 25 00

poczta@icekrakow.pl

Anna Ziajka

Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu

0048 504 084 512
0048 12 354 23 33

aziajka@icekrakow.pl

Tomasz Warchał

Kierownik Działu Obsługi Technicznej

0048 501 051 330
0048 12 354 23 50

twarchal@icekrakow.pl

Agnieszka Desoń

Kierownik Działu Inwestycji i Administracji

0048 504 084 511
0048 12 354 25 10

adeson@icekrakow.pl

Agnieszka Strzelczak-Gacek

Sales Manager - Kongresy krajowe

0048 515 137 963
0048 12 354 23 16

agacek@icekrakow.pl

Michał Ziętek

Sales Manager - Wydarzenia firmowe/eventy marketingowe

0048 510 262 709
0048 12 354 23 10

mzietek@icekrakow.pl

Katarzyna Stefańczyk

Senior Sales Manager - Kongresy międzynarodowe

0048 505 661 267
0048 12 354 23 13

kstefanczyk@icekrakow.pl

Paulina Wilk-Górecka
Paulina Wilk-Górecka

Sales Manager - Kongresy międzynarodowe

0048 12 354 23 17
0048 515 279 707

paulina.gorecka@icekrakow.pl

Elżbieta Pyzik

Sales Manager - Kongresy międzynarodowe

0048 515 279 676
0048 12 354 23 12

epyzik@icekrakow.pl

Weronika Wirtel

Sales Manager - Kongresy międzynarodowe

0048 513 099 612
0048 12 354 23 14

wwirtel@icekrakow.pl

Anna Fryc

Sales Manager - Wydarzenia kulturalne

0048 506 727 013
0048 12 354 23 15

anna.fryc@icekrakow.pl

Michał Zalewski
Michał Zalewski

Rzecznik prasowy Krakowskiego Biura Festiwalowego operatora Centrum Kongresowego ICE Kraków

0048 12 354 23 20
0048 513 099 671

mzalewski@biurofestiwalowe.pl

Marta Szkudlarek

Public Relations

0048 506 726 991
0048 12 354 26 13

mszkudlarek@biurofestiwalowe.pl

Wypełnij formularz kontaktowy